Kudy k nám

Čekáme Vás u nás v Klidu, na začátku cesty, Vaši cesty...
Napište nám do Klidu

Klidné Místo, Hynaisova 554/11, Olomouc, 779 00

Jsme součástí historické dominanty Slovanský dům v centru Olomouce.

Sdílíme vchod s loutkovým divadlem Kašpárek.

Dostanete se k nám ze strany zimního stadionu a nacházíme se v 1. patře 

 

https://mapy.cz/zakladni?x=17.2457561&y=49.5973491&z=17&source=addr&id=9031281

Jsme Klidné Místo.

Každé Místo má svůj příběh i to naše ho má.


Příběh toho našeho začal u vína. Kde jinde. Nápad vznikl v jedné kavárně v několika chytrých hlavách. Kavárnu jsme si tehdy pronajali, abychom tam pro Vás uspořádali další z odborně- neodborných workshopů. Ta nejchytřejší hlava tehdy bouchla do stolu. A řekla dost. Peníze investované do cizích prostor za pronájmy, bychom raději investovali do hlav našich klientů a našeho seberozvoje. První důvod byl na světě!


Být koučem na volné noze je sice moc fajn, ale nesmíte být koučem somatickým. A to my jsme. Ti totiž nesnáší rušné kavárny, kde sedíte jen na pohodlné pohovce u voňavé kávičky, nožku přes nožku a cvrlikáte se svým klientem. Ba naopak. Musíte mít klienta pěkně v prostoru, mnohdy na stojáka a vnímáte veškeré signály a projevy jeho těla, odborně se tomu říká somatické koučování a soma je latinsky tělo. A to nelže. Prozradí vám vše. Nevěru, lež i fyzickou náklonnost k Vašemu šéfovi. Takže žádné soukromí v kavárnách nebylo a my zkrátka potřebovali koučovat, důvod číslo 2 byl tu!


No a do třetice všeho dobrýho. Představte si, že s paní Novákovou řešíte její zdravotní stav a vleklé gynekologické chronické obtíže a další intimní podrobnosti, abyste navrhli to nejlepší a nejúčinnější @Tarani řešení a nemůžete zkrátka sedět na lavičce v parku a vyvolat do celého světa: „Mám na ty Vaše kvasinky řešení!" Ne nebojte, Vaše zdraví je u nás v dobrých rukou.


Tehdy jsme si řekli, že by bylo moc fajn mít svoje vlastní zázemí, zázemí pro vše co děláme. Takové, které má stejný náboj jako My, stejný drive jako My a Vy se tam budete cítit moc dobře. A přesně takové Klidné Místo je.
Klidné Místo ve Slovanském domě v Olomouci, na ulici Hynaisova 554/11. A tam to je. Pěkně zezadu v prvním patře. Tam, kde je vchod do loutkového divadla Kašpárek.


My na Vás žádné divadlo hrát nebudeme, zkrátka máme zkušenosti, triky, tipy a know how, abyste byli zdravější a šťastnější a vlastně i krásnější. Bavilo vás vše, do čeho se pouštíte a ještě přitom měli jiskru v oku, drive a cítili se sebevědomě. Pohladíme Vaši duši, mysl i tělo a poradíme v oblasti zdraví, krásy i image.


Malá ochutnávka zde končí. Na hlavní chod či desert si musíte přijít osobně a k nám!
K nám do Klidu..
Předem zavolejte +420 734 645 906, abychom na sebe měli dostatek času a byli v Klidu.


Těšíme se už teď, až se potkáme u nás.


Martina z Klidného Místa