Kontakt

Vítejte v Klidu, na začátku Vaši cesty.
Ať už je vaše téma jakékoli, napište mi

Klidné Místo, Hynaisova 554/11, Olomouc, 779 00

Klid je součástí historické dominanty Slovanský dům v centru Olomouce.

Sdílí vchod s loutkovým divadlem Kašpárek.

Dostanete se k nám ze strany od zimního stadionu a nachází se v 1. patře 

 

https://mapy.cz/zakladni?x=17.2457561&y=49.5973491&z=17&source=addr&id=9031281

 

Každé Místo má svůj příběh, i to Klidné ho má.

Příběh toho Klidného začal u vína. Kde jinde.

 

Nápad se zrodil v jedné kavárně v jedné chytré hlavě. Kavárnu jsem si tehdy pronajala, abych tam uspořádala další, ze svých workshopů. Tehdy jsem bouchla do stolu. A řekla dost. Jsem machr na sebevědomí a vy potřebujete jednoduché vedení ke splnění vašich snů a cílů. V místě s géniem loci. První důvod byl na světě!

Jsem kouč a být koučem na volné noze je sice moc fajn, ale nesmíte být koučem somatickým. A to já jsem. My totiž nesnášíme rušné kavárny, kde se sedí jen tak, na pohodlné pohovce u voňavé kávičky, nožku přes nožku a cvrliká s klientem. Ba naopak. Musíme mít klienta pěkně v prostoru, mnohdy na stojáka a vnímáme sebemenší signál a projev jeho těla, odborně se tomu říká somatické koučování a SOMA je latinsky tělo. A to nelže. Prozradí vám vše. Nevěru, lež i fyzickou náklonnost k Vašemu šéfovi. Důvod číslo 2 byl tu!

No a do třetice všeho dobrého. Umím zvedat ze židlí a sladit to co je uvnitř s tím, co jde vidět navenek a měnit životy. Umím objevit a zvýšit Vaše sebe-vědomí a ukázat ho celému světu, tak abyste drželi život ve vlastních rukách.

Hledala jsem zázemí pro vše, co společně děláme. Takové, které má stejný náboj jako já, stejný drive jako já a Vy se tam cítíte moc dobře. A přesně takové Klidné Místo je.

Klidné Místo ve Slovanském domě v Olomouci, na ulici Hynaisova 554/11. A tam to je. Pěkně zezadu v prvním patře. Tam, kde je vchod do loutkového divadla Kašpárek.

Já na Vás žádné divadlo nehraju. Díky letitým zkušenostem, trikům, tipům a know-how, které si do hrobu nevezmu, jste šťastní a naplnění. A já s vámi.

Najednou vás baví vše, do čeho se pouštíte, zbavujete se strachu a jiných koulí na noze a ještě k tomu máte jiskru v oku, drive a sebevědomí. Hladím Vaši duši, mysl i tělo a pomáhám v oblasti energie, sebehodnoty i sebevědomí.

Tudíž s Klidným Místem rostete nejen VY, já, ale i Váš byznys.

Malá ochutnávka zde končí. Na hlavní chod či desert si za mnou musíte přijít osobně do Klidu!

Předem zavolejte +420 734 645 906, abychom na sebe měli dostatek času a byli v Klidu.

Těším se už teď, až se potkáme.

 

Martina Marvanová z Klidného Místa


Somatická koučka a mentorka,

abyste i vy byli v Klidu.