O Martině

Jsem Martina, těší mě.

Jsem žena mnoha radostí.

Ale to je každý člověk. Jen je potřeba všechny ty radosti objevit, pojmenovat a ukázat světu. A to se mi s vámi daří.

Mám klíč ke Klidnému Místu i k vašemu srdci.

Už na základní škole jsem měla blízko k lidem. Bavily mě jejich příběhy. Uměla jsem stmelit kolektiv, bez toho aniž bych donášela učitelům. Začala jsem si všímat emočních projevů a hledala souvislosti mezi nimi a důsledky, které z nich pramenily.

Na vysoké škole se ve mně projevila obrovská kreativita a probudilo se dosud spící vnitřní dítě. Uvědomila jsem si, jak důležité je nadšení, které do všeho vkládáme. Víc a víc mě naplňovala práce s lidmi. Pomáhat jím s jejich limity i nefungujícími přesvědčeními. Pokud věříme v druhého člověka, začne věřit i on sám v sebe.

Korporátní svět před tím, než jsem skočila na volnou nohu, mi pomohl pochopit svět obchodu, prodeje, klientských očekávání i princip polarity příjmu i výdeje. Díky nacítění se na člověka a na jeho potřeby rázem chytáme lano za obě ruce a táhneme za jeden provaz. Energie prodeje se rázem mění z uspokojení poptávky nabídkou, na energetickou symbiózu plnou důvěry, radosti a chuti na cestě další sny.

Nyní mám klíč ke Klidnému Místu, ale také k vašemu srdci.

Vaše srdce touží objevit své dary a svůj potenciál. Jako labuť vylétnout do světa a ukázat to, co je uvnitř. To co je schované za nánosy strachu, přehnaných očekávání i získaných nálepek z dětství.

Jedna z mých radostí je Podpora. Přesně tam kde je potřeba. Když vám dojdou síly, když jste bez energie, když si dostatečně nevěříte.

Další radostí je být vašim Průvodcem. Jdeme spolu po nekonečné cestě plných skvělých zážitků a uvědomení, že vše je tak jak má. A že napojením na své srdce dojdeme přesně tam, kam chceme.

Přečetla jsem spoustu knih, prošla řadou vzdělávacích programů a to nejužitečnější dala do úhledného balíčku, který vám postupně rozbaluji tak, jak potřebujete. Tudíž mou další radostí je inspirace.

Proces, kterým společně procházíme je pro vás užitečný a na míru a musí nás bavit.

Malá ochutnávka zde končí. Na hlavní chod či desert si za mnou musíte přijít osobně do Klidu! Těším se až se potkáme online či osobně na Klidném Místě.

Pro vstupní „oťukávací" 30 minutové setkání zdarma vyplňte tento formulář:

MÁM ZÁJEM O 30 MINUT S MARTINOU ZDARMA

Těším se už teď, až se potkáme.

Mgr. Martina Marvanová z Klidného Místa


Somatická koučka a mentorka,

abyste i vy byli v Klidu.

Kontakt +420 734 645 906